Popularita svatebního videa neskutečně roste. Proč? Film řekne mnohem víc jak fotografie, pokud jej správně vyprávíte. Když k videu přidáte vhodnou hudbu, která k danému stylu svatby a páru sedne.

Nahrajete proslovy svědků. Krásná slova oddávajících, kteří mluví o lásce a přímo o páru. Je to něco neskutečného a emotivního.

Slzy během obřadu nebo gratulací zachytí i fotka, ale už si budete matně vzpomínat, co vám to ten tatínek vlastně při přípitku přál. Nejlepší jsou momenty, kdy nikdo netuší, že natáčíte, stane se něco vtipného, nezapomenutelného, emotivního a vy to pak do toho celého příběhu vložíte. Garance slz i při koukání videa.

Sabina & Ján - svatební trailer
Stodola Suška

Při koukání na film si tak celý den mnohem líp připomenete a zavzpomínáte na váš velký den, kdy vás maminka s babičkou objaly, dědeček s vámi tančil při prvním tanci a tohle jsou vzpomínky, které vám zůstanou pro všechny generace a jednou je můžete ukazovat vlastním dětem nebo dětem jejich dětí.

Máte rádi emoce? Chcete zachytit i proslovy, řeč oddávajícího? Já si ze své svatby vůbec nepamatuju, co nám vlastně oddávající říkal, všechno bylo strašně hektické, uspěchané. Dal bych dnes všechno za to, abych to měl nahrané a mohl si to poslechnout znovu. Proto si vybírejte ty, kteří mají i externí nahrávací zařízení, jenom mikrofon na kameře stačit nebude.

A co vy? Plánujete svatebního kameramana a video? Chcete někoho najmout nebo to necháte na někom z rodiny? Klidně mi napište do komentářů, jestli by vás zajímalo např. doporučení dalších tvůrců nejen z ČR nebo tipy, co na točení svatby nezkazit.

Díky